Pompy ciepła, klimatyzacje, fotowoltaika – dostawa i montaż

Fotowoltaika

Jesteśmy Twoim partnerem w fotowoltaice, magazynach energii, pompach ciepła, klimatyzacjach oraz izolacjach pianą PUR.
Realizujemy kompleksowo wszelkie inwestycje wchodzące w skład dofinansowania „Mój Prąd” oraz „Czyste powietrze”.
panele fotowoltaiczne lubelskie

Fotowoltaika – montaż

Mieszkańcom całego województwa lubelskiego polecamy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w konkurencyjnych cenach. Oferowana przez nas usługa jest kompleksowa i obejmuje pełen zakres prac – od wykonania profesjonalnego projektu, poprzez dostarczenie wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu, po instlację i przyłączenie do sieci energetycznej.

Dodatkowo do każdej instalacji PV przygotowujemy kompletną dokumentację wymaganą przez zakład energetyczny oraz pomagamy wypełnić wniosek o dotację.
Dzięki nam w łatwy sposób staniesz się właścicielem mikroinstalacji fotowoltaicznej i zyskasz niezależność energetyczną.

Certyfikowana firma

Zobacz nasze realizacje

W naszej ofercie posiadamy: Inwertery: Fronius, SolarEdge, SMA, Huawei, SofarSolar, Aiswei oraz Panele słoneczne: Longi, Luxen, Ja Solar, Astronergy, Jinko i Risen.

Dlaczego my

Naszą zasadą jest to, że każdy montaż instalacji wykonujemy osobiście i to my za niego odpowiadamy – nie zlecamy prac podwykonawcom, a do projektowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy wyłącznie najlepszy sprzęt od sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie instalacje działają w sposób prawidłowy, pozwalając inwestorom ograniczyć rachunki do minimum.

Cena

Konkurencyjne ceny produktów i usługi

Wybór

Szeroki wybór produktów z Polski, Europy i ze świata

Gwarancja

20 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne

Gwarancja

10 lat gwarancji na inwertery

Doświadczenie

10 lat doświadczenia w montażu instalacji fotowoltaicznych

Zaplecze

Doskonałe zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra pracownicza

Dlaczego warto zamontować fotowoltaikę

Oszczędność finansowa: Instalacja paneli fotowoltaicznych pozwala produkować własną energię elektryczną z darmowego źródła – słońca. Dzięki temu można znacząco obniżyć rachunki za prąd lub nawet całkowicie uniezależnić się od dostawcy energii elektrycznej, co stanowi istotne oszczędności w dłuższej perspektywie czasowej.

Dofinansowania i ulgi: W niektórych krajach, w tym w Polsce, istnieją programy dofinansowania zakupu i instalacji paneli fotowoltaicznych, takie jak program „Mój Prąd”. Dodatkowo, często oferowane są ulgi podatkowe lub preferencyjne kredyty dla osób decydujących się na montaż fotowoltaiki.

Niezależność energetyczna: Dzięki fotowoltaice można stać się bardziej niezależnym energetycznie, co jest szczególnie istotne w przypadku ewentualnych awarii sieci elektroenergetycznej lub w sytuacjach, gdy ceny energii elektrycznej wzrastają. Posiadanie własnego źródła energii daje większe poczucie bezpieczeństwa.

panele fotowoltaiczne lubelskie

Dlaczego warto zamontować fotowoltaikę

Proekologiczność: Energia słoneczna jest czystym, odnawialnym źródłem energii, które nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych ani zanieczyszczeń do atmosfery. Montaż paneli fotowoltaicznych przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i innych substancji szkodliwych dla środowiska.

Wzrost wartości nieruchomości: Nieruchomości wyposażone w instalacje fotowoltaiczne są często bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Montaż paneli fotowoltaicznych może zwiększyć wartość nieruchomości na rynku wtórnym oraz poprawić jej ranking energetyczny.

Długoterminowa inwestycja: Panele fotowoltaiczne mają długą żywotność i niskie koszty utrzymania. Inwestycja w fotowoltaikę może zwrócić się w stosunkowo krótkim czasie, a potencjalne korzyści finansowe będą się mnożyć przez wiele lat. Fotowoltaika lubelskie.

panele fotowoltaiczne lubelskie

100%

Pozytywnych opinii

10+

Lat doświadczenia

800+

Wykonanych zleceń

1.5k

Klientów

Nasze usługi

Jesteśmy Twoim partnerem w fotowoltaice, magazynach energii, pompach ciepła, klimatyzacjach oraz izolacjach pianą PUR.
Realizujemy kompleksowo wszelkie inwestycje wchodzące w skład dofinansowania „Mój Prąd” oraz „Czyste powietrze”.

usługi dekarskie interdach

Usługi dekarskie

Nasza firma wykonuje usługi w zakresie kompleksowego krycia wszelkiego rodzaju dachów począwsze od krokwienia, foliowania , aż po wykonanie obróbek dekarskich oraz montażu rynien i rur spustowych.

usługi dekarskie interdach

Klimatyzacje

Nasze systemy klimatyzacyjne zapewniają stabilną i odpowiednio dopasowaną temperaturę oraz wilgotność, abyś mógł cieszyć się komfortem w każdej sytuacji – bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz.

usługi dekarskie

Fotowoltaika

Kompleksowa usługa obejmująca pełen zakres prac – od wykonania profesjonalnego projektu, poprzez dostarczenie wszelkich urządzeń wchodzacychc w skład systemu, po instalację i przyłączenie do sieci energetycznej.

usługi dekarskie

Pokrycia dachowe

Materiały będące w obrocie naszej firmy wytwarzane są według europejskich norm budowlanych ISO 9001:2008. Blachy dachowe dodatkowo posaidają nadruki na spodniej stronie arkusza potwierdzające pochodzenie blachy, dzięki którym możliwe jest wystawienie pisemnej gwarancji.

usługi dekarskie interdach

Pompy ciepła

Czy chcesz zmniejszyć rachunki za energię i jednocześnie dbać o środowisko? Pompy ciepła to klucz do osiągnięcia tych celów. W Interdach oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacją, konserwacją i naprawami pomp ciepła, abyś mógł cieszyć się wygodą i oszczędnością.

usługi dekarskie lubelskie

Docieplanie pianą PUR

Skuteczne docieplanie poddaszy oraz wszelkiego rodzaju obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych dostępnych na polskim rynku. Do natrysku wykorszystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane komponenty pochodzące od sprzwdzonych producentów europejskich.

Zobacz opinie klientów Interdach

Zapewniamy najwyższą jakość usług.

Katarzyna M.
Katarzyna M.
2022-08-24
Polecam usługi firmy Interdach👍fachowe doradztwo, bardzo dobry kontakt i super wykonane ocieplenie poddasza pianą. Lider w Zamościu!
Damian Dąbrowski
Damian Dąbrowski
2022-01-20
Profesjonaliści! Usługa wykonana bardzo dobrze, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Daradztwo i kontakt na najwyższym poziomie. Oby więcej takich firm i fachowców. Polecam i pozdrawiam!
Zarudie 28
Zarudie 28
2021-06-01
Panowie wykonali u nas fotowoltaikę i jesteśmy zadowoleni. Polecamy
ale chomik
ale chomik
2020-08-01
Firma jest ok
Tomek Tyrka
Tomek Tyrka
2019-12-26
Super, pełny profesjonalizm
Tomasz Masłowski
Tomasz Masłowski
2019-01-26
Szybko i profesjonalnie

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz, a odpowiemy jak najszybciej!

Dane kontaktowe

INTERDACH SP. z o.o.

Szopinek 27B, 22-400 Zamość

Tel: 663 595 452

Email: interdach@o2.pl

NIP: 922 307 60 74

REGON: 524857597

KRS: 0001027909

Nr. rachunku ALIOR BANK: 67 2490 0005 0000 4530 0000 6054

Wypełnij formularz kontaktowy


Scroll to Top