Pompy ciepła, klimatyzacje, fotowoltaika – dostawa i montaż

Docieplanie poddaszy

Jesteśmy Twoim partnerem w docieplaniu poddaszy pianą PUR, fotowoltaice, magazynach energii, pompach ciepła i klimatyzacjach.
Realizujemy kompleksowo wszelkie inwestycje wchodzące w skład dofinansowania „Mój Prąd” oraz „Czyste powietrze”.
docieplanie poddaszy pianą pur

Docieplanie poddaszy pianką

Wykonujemy skuteczne docieplanie poddaszy oraz wszelkiego rodzaju obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych dostępnych na polskim rynku od 2012 roku. Od samego początku do natrysku wykorzystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane komponenty pochodzące od sprawdzonych czołowych producentów.

Posiadamy certyfikaty autoryzowanego wykonawcy w zakresie wykonywania usług izolacji natryskowych na produktach:

1. ULTRAPUR, Numer certyfikatu: 007/2014
2. POLYCHEM SYSTEMS, Numer certyfikatu: SN/87/2016
3. PURINOVA, Numer certyfikatu: 01/07/2017

Izolacje natryskowe mają szerokie spektrum i nasza oferta kieruje się zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Piana poliuretanowa dzięki swoim parametrom zapewnia doskonały efekt izolacji termicznej, jak i akustycznej. Używamy wyłącznie certyfikowanych produktów z pełną dokumentacją techniczną oraz aż 25-letnią gwarancją niezmienności parametrów.

Certyfikowana firma

Zobacz nasze realizacje

Prawidłowe docieplenie poddasza jest jedną z najważniejszych kwestii przy izolacjii budynku, ponieważ przez dach ucieka nawet do 30% ciepła, a wiadomo, że ogrzewanie to zdecydowanie największy koszt związany z utrzymaniem domu.

Zalety izolacji pianką poliuretanową

Piana PUR może zostać naniesiona bezpośrednio na blachę, beton, deskowanie, płytę OSB i folię, tym samym podwyższając ogólną efektywność energetyczną budynków.

Oszczędność

Duży spadek kosztów energii w stosunku do alternatywnych metod izolacji (nawet 30% niższe koszty za energię)

Szczelność

Gwarantuje zminimalizowanie strat ciepła zimą a latem izolację przed nadmiernym grzaniem

Lekkość

Zapewnia zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów, ścian oraz ich wzmocnienie.

Trwałość

Pianka PUR nie zmienia swoich właściwości (nie utlenia się, nie kurczy, nie odpada)

Wygłuszenie

Właściwości pianki doskonale tłumią dźwięki (produkt stosowany w studiach nagraniowych, kinach domowych)

Paroprzepuszczalność

Oznacza, że mimo izolacji, konstrukcja dachu „oddycha”, gwarantując tym samym dobrą jakość powietrza.

Dlaczego warto docieplić poddasze pianką PUR

Wysoka wydajność termiczna: Pianka poliuretanowa charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną, co oznacza, że skutecznie redukuje straty ciepła z domu przez dach. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii potrzebnej do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń, co przekłada się na niższe rachunki za energię.
Dobra szczelność: Pianka poliuretanowa tworzy jednolitą, ciągłą warstwę izolacyjną, co eliminuje mostki termiczne i potencjalne miejsca, przez które mogłaby przedostawać się wilgoć i powietrze. Dzięki temu można uniknąć problemów z kondensacją pary wodnej w konstrukcji dachu, co może prowadzić do powstawania pleśni i zagrzybienia.
Niewielka grubość izolacji: Pianka poliuretanowa charakteryzuje się wysoką zdolnością izolacyjną przy stosunkowo niewielkiej grubości warstwy izolacyjnej. Oznacza to, że można uzyskać wysoki poziom izolacji termicznej, minimalizując przy tym zmniejszenie wysokości przestrzeni użytkowej na poddaszu.

interdach usługi dekarskie

Dlaczego warto docieplić poddasze pianką PUR

Trwałość i odporność na wilgoć: Pianka poliuretanowa jest odporna na działanie wilgoci i nie wchłania wody, co przekłada się na długotrwałą skuteczność izolacji termicznej. Ponadto, nie podlega osiadaniu ani zgniataniu, co zapewnia trwałość i stabilność izolacji przez wiele lat.
Możliwość stosowania w trudno dostępnych miejscach: Pianka poliuretanowa może być nanoszona metodą natryskową, co umożliwia izolację nawet trudno dostępnych miejsc na poddaszu, takich jak skosy, zakamarki czy za zabudową. Dzięki temu można skutecznie docieplić całą przestrzeń bez konieczności rozbiórki istniejących konstrukcji.
Korzyści dla środowiska: Wysoka wydajność izolacyjna pianki poliuretanowej przekłada się na zmniejszone zużycie energii, co z kolei ogranicza emisję gazów cieplarnianych i pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

docieplanie poddaszy interdach

100%

Pozytywnych opinii

10+

Lat doświadczenia

800+

Wykonanych zleceń

1.5k

Klientów

Nasze usługi

Jesteśmy Twoim partnerem w fotowoltaice, magazynach energii, pompach ciepła, klimatyzacjach oraz izolacji pianą PUR.
Realizujemy kompleksowo wszelkie inwestycje wchodzące w skład dofinansowania „Mój Prąd” oraz „Czyste powietrze”.

usługi dekarskie interdach

Usługi dekarskie

Nasza firma wykonuje usługi w zakresie kompleksowego krycia wszelkiego rodzaju dachów począwsze od krokwienia, foliowania , aż po wykonanie obróbek dekarskich oraz montażu rynien i rur spustowych.

usługi dekarskie interdach

Klimatyzacje

Nasze systemy klimatyzacyjne zapewniają stabilną i odpowiednio dopasowaną temperaturę oraz wilgotność, abyś mógł cieszyć się komfortem w każdej sytuacji – bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz.

fotowoltaika lubelskie

Fotowoltaika

Kompleksowa usługa obejmująca pełen zakres prac – od wykonania profesjonalnego projektu, poprzez dostarczenie wszelkich urządzeń wchodzacychc w skład systemu, po instalację i przyłączenie do sieci energetycznej.

usługi dekarskie

Pokrycia dachowe

Materiały będące w obrocie naszej firmy wytwarzane są według europejskich norm budowlanych ISO 9001:2008. Blachy dachowe dodatkowo posaidają nadruki na spodniej stronie arkusza potwierdzające pochodzenie blachy, dzięki którym możliwe jest wystawienie pisemnej gwarancji.

usługi dekarskie interdach

Pompy ciepła

Czy chcesz zmniejszyć rachunki za energię i jednocześnie dbać o środowisko? Pompy ciepła to klucz do osiągnięcia tych celów. W Interdach oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacją, konserwacją i naprawami pomp ciepła, abyś mógł cieszyć się wygodą i oszczędnością.

usługi dekarskie lubelskie

Docieplanie pianą PUR

Skuteczne docieplanie poddaszy oraz wszelkiego rodzaju obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych dostępnych na polskim rynku. Do natrysku wykorszystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane komponenty pochodzące od sprzwdzonych producentów europejskich.

Zobacz opinie klientów Interdach

Zapewniamy najwyższą jakość usług

Katarzyna M.
Katarzyna M.
2022-08-24
Polecam usługi firmy Interdach👍fachowe doradztwo, bardzo dobry kontakt i super wykonane ocieplenie poddasza pianą. Lider w Zamościu!
Damian Dąbrowski
Damian Dąbrowski
2022-01-20
Profesjonaliści! Usługa wykonana bardzo dobrze, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Daradztwo i kontakt na najwyższym poziomie. Oby więcej takich firm i fachowców. Polecam i pozdrawiam!
Zarudie 28
Zarudie 28
2021-06-01
Panowie wykonali u nas fotowoltaikę i jesteśmy zadowoleni. Polecamy
ale chomik
ale chomik
2020-08-01
Firma jest ok
Tomek Tyrka
Tomek Tyrka
2019-12-26
Super, pełny profesjonalizm
Tomasz Masłowski
Tomasz Masłowski
2019-01-26
Szybko i profesjonalnie

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz, a odpowiemy jak najszybciej!

Dane kontaktowe

INTERDACH SP. z o.o.

Szopinek 27B, 22-400 Zamość

Tel: 663 595 452

Email: interdach@o2.pl

NIP: 922 307 60 74

REGON: 524857597

KRS: 0001027909

Nr. rachunku ALIOR BANK: 67 2490 0005 0000 4530 0000 6054

Wypełnij formularz kontaktowy


Scroll to Top