Usługi ciesielsko - dekarskie


Firma INTERDACH wykonuje usługi w zakresie kompleksowego krycia wszelkiego rodzaju dachów począwszy od krokwienia, foliowania, łacenia, wykonania obróbek dekarskich, montażu rynien i rur spustowych po pokrywanie dachu wybranym przez klienta materiałem.

Nasze usługi kierujemy dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zaangażowanie wykonawcy w wykonywaną pracę oraz precyzyjne wykonanie długotrwałego pokrycia dachowego. Nie poprzestajemy na wiedzy jaką zdobyliśmy podczas zrealizowanych zamówień lecz wciąż podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc sprostać oczekiwaniom przyszłych klientów. W trakcie realizacji zamówienia stawiamy na słowo „jakość” a nie „jakoś”.

Pamiętajmy! Decydując się na wymianę pokrycia dachowego nie można brać pod uwagę jedynie aspektu cenowego. Należy zwrócić szczególną uwagę na jakość i staranność świadczonych usług. Warto przytoczyć i zapamiętać słowa Aldo Gucci:

"Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną"

Rozważasz montaż nowego pokrycia dachowego? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej ekipy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bezpłatny pomiar oraz rzetelną i wiarygodną wycenę. Nic nie tracisz - możesz jedynie zyskać!

W dziale „Realizacje” mamy zaszczyt zaprezentować szeroką gamę pokryć dachowych, które już wykonaliśmy. Z przyjemnością wykonamy również pokrycie dachowe zaprojektowane przez Ciebie.

Nie zwlekaj, zadzwoń już dzisiaj! 

Wybierając współpracę z nami - stawiasz na jakość !

Zapraszamy


INTERDACH Lukasz Kosiba - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl