OFERTA PRACY: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w branży pokryć dachowych.
Warunkiem rozpatrywania kandydatur będzie minimum rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, posiadanie prawa jazdy kat B oraz obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym.
Mile widziane będzie obsługa programu do kalkulacji pokryć dachowych "RSDachy"

Obowiązkiem pracownika na tym stanowisku będzie:

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z już pozyskanymi.

- Pomiar pokryć dachowych po wcześniejszym przeszkoleniu.

- Rozwieszanie ulotek reklamowych na przystosowanych do tego tablicach informacyjnych w pow. zamojskim i powiatach ościennych.

Oferujemy:

- Umowa o pracę na pełny etat,

- Atrakcyjny system wynagradzania, podstawa + prowizja,

- Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

- Szkolenia produktowe i sprzedażowe,

- Stałą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

- Dodatkowe premie za wkład w rozwój firmy

Wymagamy od kandydata wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, zaangażowania w wykonywaną pracę oraz uczciwości.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres email.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.