Dowiedz się o nas czegoś więcej

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Naszą specjalizacją jest branża materiałów oraz usług budowlanych. Początkowo skupiliśmy się na dystrybucji pokryć i akcesoriów dachowych renomowanych producentów. Kolejnym krokiem było wprowadzenie do oferty kompleksowych usług w zakresie krycia dachów oraz dociepleń poddaszy i wszelkiego rodzaju obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych. Jako, że jesteśmy prekursorami zielonej energii mamy obowiązek dbać o środowisko i zasoby naturalne. Rezultatem tego było wprowadzenie do oferty kompletnych systemów fotowoltaicznych. Dzięki staranności i uczciwości wypracowaliśmy sobie opinię profesjonalnego sprzedawcy i wykonawcy.

W naszej strategii działania kierujemy się zasadami, które określają nas mianem solidnego i pewnego partnera. Zapewniliśmy sobie silną pozycję na polskim rynku, a zaufanie jakim darzą nas nasi klienci dodaje nam sił w dążeniu do perfekcji. W naszym działaniu stawiamy na jakość świadczonych usług oraz na odpowiedzialność i zaufanie.

Jakość jest wszechobecna i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nie jest to tylko sama sprzedaż materiału czy usługi ale również sposób rozmowy przez telefon, miłe nastawienie do klienta, sposób dostarczania towaru oraz prezentacja firmy w internecie.

Misją naszej firmy jest dostarczanie blach dachowych o wysokich standardach europejskich, wykonywanie pokryć dachowych oraz izolacji natryskowych na jak najwyższym poziomie. Priorytetem jest kompetentna i kulturalna obsługa oraz przewidywanie oczekiwań przyszłych klientów.

Materiały będące w obrocie naszej firmy wytwarzane są według europejskich norm budowlanych ISO 9001:2008. Blachy dachowe dodatkowo posiadają nadruki na spodniej stronie arkusza potwierdzające pochodzenie blachy, dzięki którym możliwe jest wystawienie pisemnej gwarancji. Komponenty, których używamy w trakcie realizacji zleceń izolacji natryskowych posiadają certyfikaty oraz aprobaty techniczne.

Zapewniamy kompetentną i miłą obsługę, konkurencyjne ceny, bezpłatny pomiar oraz rzetelną i wiarygodną wycenę. Z doświadczenia wiemy, że sprawą ważną dla Klienta jest szybki termin realizacji. Wyroby dostarczamy nieodpłatnie na miejsce do Klienta własnym transportem.

Jeżeli chodzi o konkurencję uważamy, że jest ona potrzebna i traktujemy ją poważnie z należytym szacunkiem. Konkurenci pozwalają nam się rozwijać, ponieważ stwarzają sytuacje, do których musimy się dostosować aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Firma Interdach  to synonim pewności i bezpieczeństwa w każdym aspekcie naszej pracy.

Nie zwlekaj, zadzwoń już dzisiaj!

Wybierając współpracę z nami - stawiasz na jakość !

Zapraszamy


INTERDACH Lukasz Kosiba - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl