DOCIEPLANIE PODDASZY PIANKĄ POLIURETANOWĄ


Firma INTERDACH wykonuje skuteczne docieplanie poddaszy oraz wszelkiego rodzaju obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych dostępnych na polskim rynku. Do natrysku wykorzystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane komponenty pochodzące od sprawdzonych producentów europejskich oraz z USA.

Posiadamy certyfikaty autoryzowanego wykonawcy w zakresie wykonywania usług izolacji natryskowych na produktach produkcji:

1. ULTRAPUR, Numer certyfikatu: 007/2014

2. POLYCHEM SYSTEMS, Numer certyfikatu: SN/87/2016

3. PURINOVA, Numer certyfikatu: 01/07/2017

Prawidłowe docieplenie poddasza jest jedną z najważniejszych kwestii przy izolacji budynku, ponieważ przez dach ucieka nawet do 30% ciepła, a wiadomo, że ogrzewanie to zdecydowanie największy koszt związany z utrzymaniem domu. Śmiało można stwierdzić, że izolacja poddasza pianką poliuretanową jest inwestycją w mniejsze koszty za energię.

Pianka może zostać naniesiona bezpośrednio na blachę, beton, deskowanie, płytę OSB i folię, tym samym podwyższając ogólną efektywność energetyczną budynków. Ponadto, jest to jednorazowa inwestycja, która będzie niezmiennie tak samo skutecznie działała na szczelność budynku przez cały okres jego „żywotności” (tradycyjna izolacja z biegiem lat obniża swoją skuteczność).


Zalety izolacji pianką poliuretanową:

+Oszczędność, duży spadek kosztów energii w stosunku do izolacji wełną (nawet 50% niższe koszty za energię!)

+Szczelność gwarantuje zminimalizowanie strat ciepła zimą, a latem izolację przed nadmiernym nagrzaniem

+Lekkość zapewnia zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów, ścian oraz ich wzmocnienie

+Trwałość – pianka pur nie zmienia swoich właściwości (nie utlenia się, nie kurczy, nie opada)

+Wygłuszenie budynków, - właściwości pianki poliuretanowej doskonale tłumią dźwięki (produkt stosowany w studiach nagrań, kinach domowych, gabinetach lekarskich, salach wykładowych)

+Paroprzepuszczalność oznacza, że mimo izolacji konstrukcja dachu „oddycha”, gwarantując tym samym dobrą jakość powietrza

+Ekologia i bezpieczeństwo – pianka poliuretanowa nie pyli się oraz nie emituje szkodliwych substancji. Jest odporna na pleśnie i grzyby, nie wywołując przy tym reakcji alergicznych, nie posiada właściwości rakotwórczych i jest bezwonna w czasie użytkowania budynku (produkt spieniany jest parą wodną). Jest idealnym zabezpieczeniem przed kurzem i pyłkami, oraz nie jest atrakcyjnym środowiskiem dla gryzoni i insektów. Ponadto, piana nie zawiera związków typu CFC i HCFC tzw. freonów (zakazanych w większości krajów) które są odpowiedzialne za destrukcję warstwy ozonowej.

Pamiętajmy! Decydując się na docieplenie poddasza pianką nie można brać pod uwagę jedynie aspektu cenowego. Należy zwrócić szczególną uwagę na jakość i staranność świadczonych usług. Warto przytoczyć i zapamiętać słowa Aldo Gucci:

"Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną"

Masz zamiar docieplać własne poddasze, ściany czy fundamenty? Zastanawiasz się nad metodą izolacji oraz wyborem wykonawcy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wykonując rocznie około 20 000 m2 izolacji natryskowych reaktorem GRACO jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny, bezpłatny pomiar oraz rzetelną i wiarygodną wycenę.  

Nic nie tracisz - możesz jedynie zyskać! 

Nie zwlekaj, zadzwoń już dzisiaj!

Wybierając współpracę z nami - stawiasz na jakość ! 

Zapraszamy


INTERDACH Lukasz Kosiba - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl